MediaCom Warszawa z grand prix w 19. edycji konkursu Kreatura

MediaCom Warszawa z grand prix w 19. edycji konkursu Kreatura

Przyznano 13 nagród głównych. Po raz trzeci w historii konkursu wyróżniono pracę w kategorii ambient im. Konrada Świebody.

Jury Kreatury przyznało grand prix MediaCom Warszawa za kampanię Sprite True Teens #prawdajesttaka przygotowaną dla marki Sprite (Coca-Cola Poland). - Kampania, której przyznaliśmy w tym roku grand prix Kreatury, świeci jasnym blaskiem. Sięga po tematy, których marki najczęściej się boją. Korzysta z formy dalekiej od tradycyjnej reklamy. Przekaz jest tak autentyczny, że po pierwszym zetknięciu z treściami kampanii zastanawialiśmy się - czy to nie pomyłka? To rzeczywiście wspiera komercyjna marka? I to ta marka? Ta kampania zasłużyła na grand prix, bo przełamuje schematy komunikacji marketingowej. Zarówno w formie, jak i treści pokazuje zupełnie nową jakość. Jest autentyczna do bólu i zarazem przewrotna w kontekście marki, która za nią stanęła. Wyznacza kierunek dla marek, które naprawdę chcą dotknąć prawdy o społeczeństwie - mów Bartek Gołębiowski, dyrektor kreatywny Gong, przewodniczący jury.

MediaCom Warszawa odebrał również za tę pracę nagrodę w kategorii film - wideo w internecie. W tej samej kategorii nagrodzona została…

Czytaj więcej »